Průvodce Desítkou

stáhnout

Přihláška do oddílu

Přihláška do oddílu funguje již pouze el. formou. Pokud jste již na nějakých schůzkách byli a váš syn chce k nám chodit, tak prosím o zaslání následujících informací na mail desitka@skaut.cz:

• Vaše jméno a příjmení
  • Jméno a příjmení syna

Na mail Vám následně přijde odkaz k vyplnění el. přihlášky do oddílu. Následně budete zařazeni do kontaktního listu, kam zasíláme informace o oddílu. (schůzky, výpravy, obecné informace)

Schůzky

• Skauti (10-15 let): středa 17:00 - 19:00
  • Vlčata (6-10 let): čtvrtek 17:00 - 19:00

Nahlašování na výpravy

Pro nahlašování dětí na výpravy máme zavedený systém jménem "štrůdl". Tento systém funguje tak, že vám přijde zhruba týden před výpravou pozvánka do mailu, kde budete mít možnost vyplnění, zda syn pojede či ne, případně doplnit poznámku. Podrobný návod je ke stažení zde. Do tohoto adresáře budete taktéž zařazeni po vyplnění přihlášky. Prosím, pokud vám pozvánky nebudou chodit, obraťte se na Sašu <sasastropek@skaut.cz>.